Corpus Solutions

CYBERSECURITY EXPERTS
EN
☰ Menu

OCENĚNÍ „ELITE PARTNER“ OD FIRMY FIDELIS CYBERSECURITY

08. 09. 2020

Dne 3. srpna 2020 jsme od firmy Fidelis Cybersecurity obdrželi oficiální certifikaci „Elite Partner“.

Tímto titulem se můžeme prezentovat jako jediní v Evropě a v rámci celosvětového měřítka jsme jednou z pouhých šesti firem, která byla takto významně ohodnocena.

„Naše spolupráce s Corpusem je skutečně učebnicovým příkladem toho, jak by měla vypadat efektivní kooperace mezi vendorem a jeho partnerem. Corpus naprosto perfektně pochopil veškeré výhody a unikátní vlastnosti našeho řešení, skvěle jej začlenil do svého produktového portfolia a vytvořil velmi sofistikovaný a účinný model jeho propagace a prodeje. To celé navíc podpořil odpovídající investicí do technologie a dedikoval vhodně i lidské zdroje. Nadstandardní je i podpora ze strany nejvyššího vedení společnosti. Zcela logicky se to odrazilo na vysokém počtu úspěšně realizovaných projektů a vytvoření solidní báze nadmíru spokojených zákazníků. Právem proto byla společnost Corpus Solutions oceněna a za svoje prodeje i celkový přístup a neobyčejně vysokou úroveň spolupráce získala nejvyšší možný statut partnerství, který firma Fidelis Cybersecurity uděluje zcela výjimečně. Titulem Fidelis Elite Partner se může pochlubit jako jediná v Evropě a zařadila se tak do pomyslného privilegovaného klubu pouze 6 partnerů této úrovně celosvětově. Věřím, že společnost Corpus v nastoupené cestě vytrvá a získaný partnerský statut udrží i nadále.“

Takto spolupráci hodnotí Alexander Mašek – regionální ředitel pro střední a východní Evropu firmy Fidelis Cybersecurity, od kterého na fotografii níže přebírá ocenění generální ředitel Corpus Solutions Tomáš Přibyl.

Tip: všechny aktuality od Corpus Solutions můžete odebírat jako RSS kanál